Wyjątkowy 1 grudnia czyli stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Sylwii Podkowińskiej :)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

W dniu 1 grudnia 2017 r. w Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów Stypendium Prezesa Rady Ministrów najlepszym uczniom szkół średnich z regionu radomskiego. W gronie odbierających dyplomy znalazła się uczennica klasy II C Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Solcu nad Wisłą, Sylwia Podkowińska. W tej uroczystej chwili towarzyszył jej wychowawca klasy. Dyplomy wręczyła stypendystom pani Aurelia Michałowska, Mazowiecki Kurator Oświaty.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest przyznawane od roku 1997. W roku szkolnym 2017/2018  otrzymało je 67 uczniów szkół średnich różnego typu z regionu radomskiego. Jednym z warunków uzyskania stypendium jest najwyższa średnia ocen w szkole lub szczególne osiągnięcia w wybranej dziedzinie.

Serdecznie gratulujemy Sylwii i życzymy dalszych sukcesów w nauce!

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Może Ci się również spodoba