WRÓŻBY ANDRZEJKOWE

Dnia 30 listopada 2011 roku o godzinie 20.00 w Internacie odbyły się wróżby andrzejkowe. Zorganizowane zabawy przez wróżki wywołały dużo uśmiechu na twarzach uczestników. Podczas wróżb każdy mógł dowiedzieć się o wielu ciekawych rzeczach, które czekają na nich w przyszłości, np. o swoim przyszłym zawodzie, o drugiej połówce oraz o innych wydarzeniach.
     Tego wieczoru atmosfera na świetlicy była bardzo tajemnicza. Na stolikach wróżek i wróżbitów znajdowały się świeczki oraz przyrządy do czarowania i przewidywania przyszłości. W tle można było usłyszeć cygańską muzykę. W tym miłym wydarzeniu udział wzięła cała społeczność internacka.
     Na temat atmosfery tego dnia wypowiedziała się jedna z wróżek: Moim zdaniem wychowankowie Internatu oraz opiekunowie bawili się tego wieczoru znakomicie, a także każdemu uczestnikowi spotkania poprawił się humor. Choć na chwilę mogliśmy się oderwać od nauki oraz rzeczywistości. Przenieśliśmy się w świat magii, w tym dniu również odnaleźliśmy chwilę beztroski.
     Wróżkom oraz wróżbitom bardzo spodobało się wróżenie, z przyjemnością przepowiadali miłe i barwne życie. Wydarzenie to było bardzo pozytywne, na długo zostanie w pamięci każdego uczestnika wróżb andrzejkowych.
Kinga Maciąg, klasa IIc

Może Ci się również spodoba