UWAGA UCZNIOWIE!

Zajęcia zdalne w tym semestrze będą trwały do 18 grudnia (piątek). Dni 21 i 22 grudnia są wolne z puli dni do dyspozycji dyrektora. Oznacza to, że macie jeszcze tydzień na ewentualne poprawy ocen, gdyż wraz z początkiem ferii świąteczno-noworocznych kończymy pierwszy semestr. Ferie potrwają do 17 stycznia 2021 r., potem wracamy do pracy – jeszcze nie wiadomo w jakim systemie. Jeżeli zdarzy się tak, że ktoś nie zdąży poprawić ocen do następnego piątku, może spotkać się jeszcze na konsultacjach z nauczycielami właśnie w dniach 21-22 grudnia. Informacje o uzyskanych ocenach zostaną Wam przesłane drogą elektroniczną na początku stycznia, na warunkach, takich jak ostatnio.

Dyrektor Marcin Węgłowski

Czerwony napis "Uwaga" na białym tle oraz czerwona ramka

Czerwony napis “Uwaga” na białym tle oraz czerwona ramka

Może Ci się również spodoba