SPOTKANIE Z MIROSŁAWEM KOLCZYKIEM

  Dnia 6 grudnia 2011 roku z okazji mikołajek Rada Rodziców sprezentowała uczniom nietypowy prezent, mianowicie był to występ Mirosława „Koli” Kolczyka. Człowiek, który w przeszłości był narkomanem i przestępcą, a teraz jest raperem głoszącym dobrą nowinę. Podzielił się z nami swoją niezwykłą historią.
     Nie było to zwykłe spotkanie prelekcyjne. Kola w sposób bezpośredni, a także przy pomocy własnej muzyki i beatboxu – który wywarł na wszystkich niesamowite wrażenie – przekazywał wskazówki i przestrogi, jak godnie i szczęśliwie przeżyć życie nie pakując się w takie problemy, z jakimi on sam się borykał.
     Kola jest człowiekiem nawróconym i niezwykle wierzącym. Wręcz bije od niego dobroć i chęć niesienia go innym. Sam mówi, że jest winny światu i Bogu głoszenia dobrej nowiny. Trzeba przyznać, że chyba na każdym słuchaczu wywarł on emocje, rozbudził wyobraźnię i zmusił każdego z nas do refleksji.
     Patrząc również ze strony artystycznej, Kola jest niesamowitym raperem, który w swoich tekstach przekazuje to, jak ważny jest Bóg i godne przeżycie czasu na ziemi. Na koniec Kola dla rozluźnienia atmosfery popisał się swoim freestylem, który polegał na wymyśleniu tematu przez widownię i wyrapowaniu przez niego tekstu wymyślonego na bieżąco.
     Było to niezwykłe spotkanie z niezwykłym człowiekiem. Życzymy panu Mirosławowi jeszcze większej radości z życia i satysfakcji z pełnionej misji.
Jakub Poniatowski, klasa IIIe

Może Ci się również spodoba