Piknik mundurowy

15 maja o godz. 10.30 w naszej szkole odbył się PIKNIK MUNDUROWY. Przygotowane atrakcje cieszyły się wielkim zainteresowaniem obecnej  młodzieży. Jako pierwsi zaprezentowali pokaz udzielania pierwszej pomocy ratownicy z Wyższej Szkoły Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. Ogromnym zainteresowaniem oglądających cieszyła się także prezentacja chwytów samoobrony wykonana przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Lipsku. Wielki aplauz i podziw uczestników wzbudził takze pokaz kombatu z bronią wykonany przez drużynę STRZELCA z Lipska. Z kolei, strażacy z Państwowej Straży Pożarnej z Lipska zademonstrowali użycie sprzętu w czasie pozorowanej akcji gaśniczej.

Piknikowego charakteru imprezie dodało ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek.
Wszystkich miłośników munduru zapraszamy za rok! Zapewniamy, że atrakcji nie zabraknie!

Może Ci się również spodoba