KOMUNIKAT DLA UCZNIÓW

Drodzy Uczniowie,

Jak już zapewne wiecie, w związku z ogłoszonym w całym kraju stanem epidemii przymusowe zawieszenie zajęć w szkole zostało przedłużone do 14 kwietnia. Jest to dla nas wszystkich sytuacja trudna, wymagająca odpowiedzialnego zachowania, cierpliwości i rozważnego postępowania. Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dn. 20.03.2020r. w najbliższym tygodniu zajęcia „na odległość” staną się zajęciami obowiązkowymi. Nauczyciele będą kontaktowali się z Wami za pośrednictwem dostępnych platform edukacyjnych, komunikatorów lub telefonów komórkowych, aby realizować w ten sposób kolejne partie materiału. Bardzo proszę o odpowiedzialne potraktowanie tych nowych obowiązków i rzetelne wywiązywanie się otrzymywanych do wykonywania zadań. Jestem przekonany, że dzięki naszemu wspólnemu odpowiedzialnemu i rozsądnemu postępowaniu, razem pokonamy koronawirusa! Do zobaczenia w wirtualnej rzeczywistości, a później  – w szkole!!!

Wasz dyrektor Marcin Węgłowski

Może Ci się również spodoba